HİZMETLERİMİZ

Akademi Studio Web Tasarım Ve Bilişim Hizmetleri

adana web sitesi-web tasarım

WEB TASARIM

En başında, siz değerli müşterilerimizin beklentilerine odaklanıyoruz. Bu sayede en iyi çözümü sunabiliyoruz. Web tasarım sürecinde aynı zamanda deneyimli ve alanında uzman bir ekip ile çalışıyor olmanın sizlere en iyi sonucu sağlayacağından emin olabilirsiniz.

adana seo ve google adwords reklamcılığı

SEO VE GOOGLE ADWORDS

İnternet dünyasında başarılı olmak, hedef kitleye ulaşabilmek ve marka itibarını korumak adına üzerinde durulması gereken en önemli çalışmalar arasında SEO ve Google Adwords çalışmaları gelmektedir.

E-ticaret ve haber portalı sitesi adana

E-TİCARET VE HAZIR PAKETLER

E-Ticaret günümüzün gelişen ve en trend sektörü olmuş durumda. E-Ticaret yapan firmalar, ürünlerini online olarak müşterilerine ulaştırabilmeyi ve firmalarını daha fazla kitleye tanıtmalarına olanak sağlamaktadırlar.

tanıtım filmi ve reklam filmi çekimi yapılır.klip çekilir.

TANITIM FİLMİ

Dilerseniz web sitemizdeki tanıtım filmi çalışmalarımızı inceleyebilir ve daha net bir şekilde kararınızı verebilirsiniz. Etkinlik, ürün ya da hizmet tanıtımı gibi işletmenizin tümü ya da sadece belirli bir etkinliğe yönelik olarak da tanıtım filmi talebinde bulunabilirsiniz.

kurumsal kimlik logo ve kartvizit tasarımı adana

KURUMSAL KİMLİK TASARIMI

Grafik tasarım uzmanlarımız tamamen sizin istek, talep, beklenti ve amaçlarınıza uygun bir çözüm sunmaya odaklıdır. Sahip olduğumuz bilgi, birikim ve tecrübe sayesinde şimdiye kadar kurumsal müşterilerimiz için en iyi çözümü sunduk ve sunmaya devam ediyoruz.

sosyal medya facebook, instagram ve youtube yönetimi

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Sosyal medya hesaplarınızın güvenli, güncel bir şekilde yönetimi için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Güncel içerik paylaşımı, hedef kitleye doğrudan ulaşmak, müşteri memnuniyeti odaklı özel çalışmalar yapabiliriz.